Windows 10 - inkrementální přírůstkové zálohování zdarma (rdiff-backup windows)

Co nejvíce stručné řešení pro vývojáře a linux administrátory

Na superuser.cz nenaleznete žádný zbytečný obsah, vždy se jde přímo k věci, denně se zde objevují nové problémy a jejich řešení...

Začít používat

Windows 10 - inkrementální přírůstkové…

02.01.2020 napsal Plešmíd

Vyřešeno Windows 10 - free incremental backup (rdiff-backup windows)
Dobrý den, existuje na windows nějaký free program či příkaz do příkazového řádku, který by prováděl přírůstkové (inkrementální) zálohování mých dat? Pokud možno se chci vyhnout "neprověřeným" programům od podivným třetích stran - nechci se nikde registrovat a zálohovat na nějaký cloud kdesi v internetu... Díky!

The English language is translated by machine - the translator can modify eg cited codes = it is better to use codes from the Czech original.

Windows 10 - free incremental backup (rdiff-backup windows)

Hello, is there a free program or command line on windows that would incrementally back up my data? If possible, I want to avoid "untested" programs from strange third parties - I don't want to register anywhere and back up to a cloud somewhere on the Internet ... Thanks!

Zobrazit odpovědi

Nejlépe hodnocení uživatelé
Hanz

Počet UP: 5142

React: 224

Rusty

Počet UP: 2365

React: 105

OL3G

Počet UP: 1651

React: 65

Strosmajer

Počet UP: 502

React: 31

Oxytocin

Počet UP: 303

React: 27

SYSTEM

Počet UP: 443

React: 27

Hyacint

Počet UP: 43

React: 22

Odpovědi na dotaz

RE: Windows 10 - inkrementální…

06.01.2020 odpověděl Oxytocin (update 24.02.2020)

Zkontrolováno

Dobrý den,

pokud chcete mít opravdu jednoduché inkrementální přírůstkové zálohování zdarma na windows a nemáte problém používat příkazy (tzn. program bez GUI), tak můžete použít opensource řešení rdiff-backup (pochází z Linuxu). Mám vyzkoušeno, že to funguje na Windows 10 úplně stejně jako na Linuxu.

Pokud nevíte jak na to, najděte si na tomto webu něco o rdiff-backup.

The English language is translated by machine - the translator can modify eg cited codes = it is better to use codes from the Czech original.

Windows 10 - free incremental backup (rdiff-backup windows)

Hello,

if you want to have a really simple incremental incremental free backup to windows and you have no problem using commands (ie a program without GUI), you can use the opensource solution rdiff-backup (comes from Linux). I have tried it on Windows 10 just like Linux.

If you don't know how to do this, look for rdiff-backup on this site.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace