Mikrotik RBSXT-5nDr2 a PS4 - problém s porty

2 odpovědí
15.09.2017 napsal Mixam dotaz do kategorie jine 6 / 7

Mikrotik RBSXT-5nDr2 a PS4 - problém s porty

Vyřešeno

mikrotik router network ps4 porty

Dobrý den, marně se snažím už týden vyřešit kopání ze hry na PS4 každých 10 minut. Porty, které by měly být otevřené pro spránou funkčnost PS4 jsou closed. V routeru jsem je otevřel pro adresu konzole, ale stále jsou closed. Mám jako anténu Mikrotik RBSXT-5nDr2 z té jde kabelem internet na router Phicomm FIR151B a z něj jsou rozvody kabelem do místností v domě, na jednom kabelu je PS. Je možné, ty porty otevřít v anténě? Stáhl jsem si Winbox, ale nedokážu se z něj na anténu napojit, pokud je to možné. Díky za rady.

15.09.2017 odpověděl Rusty Moderátor
Zkontrolováno

Dobrý den, přístup (heslo) tedy máte pouze na router Phicomm FIR151B nebo i na ten MikroTik? Jak vypadá chyba na PS4, nebyl by obrázek?

18.09.2017 odpověděl Mixam Uživatel
Zkontrolováno

Doufám, že to napíšu správně, stránka mi přijde krapet pro mě nepřehledná. Omlouvám se za zpoždění, nebyl jsem ve finále ani doma. Nakonec jsem to vyřešil výměnou za svůj kvalitnější router. Router od poskytovatele byl vadný, mě blbce to bohužel nenapadlo hned, protože jinde jsem nezpozoroval žádné potíže.
RE: Mikrotik RBSXT-5nDr2 a PS4 - problém s porty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace