Linux - jak stahovat videa z youtube

Před 2 lety napsal Korona

Vyřešeno
Chtěla bych si stáhnout z youtube nějaká videa na mém linux ubuntu. jde to vůbec nějak?

RE: Linux - jak stahovat videa z…

Před 2 lety napsal Robert

Zkontrolováno

Ano, není to nic těžkého stáhni si youtube-dl - sudo apt-get install youtube-dl . Pak zadej url z youtube, co chceš stáhnout youtube-dl -F http://youtube.com/link - to ti vypíše dostupné formáty. Ty pak vybereš ten co se ti nejvíc líbí třeba youtube-dl -f 18 http://youtube.com/link a video se ti tím stáhne. Kdybys chtěl mp3 z youtube videa, tak použij youtube-dl --extract-audio --audio-format mp3 http://youtube.com/link

RE: Linux - jak stahovat videa z…

Před 2 lety napsal Korona

Zkontrolováno

Vše fungovalo super, ale u některých videí to začalo házet chybu ERROR: Signature extraction failed: Traceback (most recent call last). Unable to extract Initial JS player signature function name. Můžete poradit co s tím?

Unable to extract Initial JS player signature function name; please report this issue on https://yt-dl.org/bug . Make sure you are using the latest version; see https://yt-dl.org/update on how to update. Be sure to call youtube-dl with the --verbose flag and include its complete output.
(caused by RegexNotFoundError('Unable to extract \x1b[0;34mInitial JS player signature function name\x1b[0m; please report this issue on https://yt-dl.org/bug . Make sure you are using the latest version; see https://yt-dl.org/update on how to update. Be sure to call youtube-dl with the --verbose flag and include its complete output.',)); please report this issue on https://yt-dl.org/bug .

RE: Linux - jak stahovat videa z…

Před 2 lety napsal Rampa

Zkontrolováno


22
Co se tak píše na netu, tak bys měl provést upgrade youtube-dl takto:

apt-get install python3-pip
pip3 install youtube-dl
pip3 install --upgrade youtube-dl
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace