Rady pro Outlook

Co nejvíce stručné řešení pro vývojáře a linux administrátory

Na superuser.cz nenaleznete žádný zbytečný obsah, vždy se jde přímo k věci, denně se zde objevují nové problémy a jejich řešení...

Začít používat

26.01.2012 napsal Rusty (update: 14.02.2018)
45

Rady pro Outlook

Upozornění: Tento článek je starý, nerevidovaný a nelze ho komentovat.
oem-software

Co dělat, pokud se objeví hláška Datový soubor Osobní složky nebyl správně uzavřen.?
Vypnout outlook a spustit opravu datového souboru pomocí c:\Program Files\Microsoft Office\Office14\scanpst.exe


Uvedené pomohlo ve Windows Vista s Office 2007.

Jak provést migraci dat z Outlooku 2007 mezi dvěma PC?

Vypnout outlook a zkopírovat celý adresář C:\Documents and Settings\USER\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook .
Opsat si nastavení účtu nebo provést export z registrů: HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Windows NT/CurrentVersion/Windows Messaging Subsystem/Profiles/ .


Hesla ke schránkám, ale i celé nastavení, lze jednoduše vytáhnout pomocí programu Mail PassView (mailpv.exe). Poté stačí data nahrát do druhého PC a vyplnit nastavení účtu nebo naimporovat nastavení do registrů.
Před 6 lety napsal komentář Jiří… [1]
Dobrý den.
V Outluku mi přestali jít ve zprávách odkazy. Kliknu na ně a objeví se hláška "Došlo k obecné chybě adresa URL nebyla nalezena. Netuším kam sahnot a ani nemám pocít že bych něco přenastavoval.
Dík za radu
Poslední komentář
Před 6 lety napsal komentář Hanz [2]
Dobrý den,

zřejmě je špatně nastaven výchozí webový prohlížeč, který má otevřít URL z outlooku. Zkuste změnit výchozí prohlížeč na jiný než stávající a ověřit, že to funguje. Pokud ano, tak se pak můžete vrátit k původnímu prohlížeči.

Nenašli jste co jste hledali?

Zkuste se podívat na články z archivu

Další články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace